Toto je ako príbeh z amerického filmu o banánovej republike!

Advokáti ukojili svoje chlípne chute na Adriane Krajníkovej. Právnička sa stala hviezdou internetu iba nedávno, keď v priamom prenose na Facebooku pomohla chudobnej žene dostať sa do nemocnice na pôrod.

Krajníková vyplnila vstupný formulár pred pôrodom, nakoľko jej klientka s nedokončeným základným vzdelaním nedokázala personálu nemocnice uviesť čo je vo veci. Ak by Krajňáková nezasiahla, pôrod by táto chudobná rozvedená vdova v inakšom prípade absolvovala doma za asistencie svojich troch mačiek, obstarožnej kravy a jednej hárajúcej sa feny.

Krajníková sa namiesto vyznamenania od prezidentky Čaputovej dočkala iba toho, že sedí v strachu doma.

Slovenská advokátska komora sa včera priznala k tomu, že jej predstavitelia vyobcovali známu právničku. Viac v stanovisku advokátska komora neuviedla a Krajníková nezdvíha v obave ani telefón.

Redakcia Dobrého dňa zisťovala, čo znamená právnický pojem "vyobcovať". Ide o pojem, ktorý používa aj Katolícka cirkev vo viacerých súvislostiach.

Jedno z použití je vo vete "vyobcovať z cirkvi". Toto znamená vylúčenie člena, vyhnanie.

Druhé použitie je vo vete "žena obcovala so satanom". V tomto prípade ide o sexuálny akt, súlož, análny sex s čertom.

Vyjadrenie advokátov sme dali posúdiť odborníkom na slovo vzatým zo spravodajského webu InfoVojna. "Je úplne jasné, ako si vysvetliť vyjadrenie. Chlípni advokáti obcovali s Krajníkovou a ona sa teraz bojí chodiť von, lebo by sa hanbila jak pes." povedal špecialista Norbert Lichtner.

"Jedno ale nechápem. Krajňáková je tak škaredá, že tí advokáti musia byť zúfalé prasce. Ja by som takú špatu ani o záchod neoprel." dodal Lichtner.

Prípad budeme ďalej sledovať.