Tlačovú správu aktivistov uverejňujeme v pôvodnom znení bez tituliek.

Ste proti tomu, aby ideologicky motivovaní štátni úradníci vešali dúhové vlajky na štátnych budovách?

My tiež.

Žijeme predsa v Slovenskej Republike, nie v „dúhovej republike“. Preto logicky na štátnych budovách majú vanúť zástavy bez farieb.

S vešaním dúhových vlajok na štátne budovy zásadne nesúhlasíme a preto Vás vyzývame, aby ste sa pripojili k našej výzve adresovanej poslancom NR SR, aby túto nedôstojnú prax urýchlene zastavili.

Fakt, že nežijeme v akejsi „bielo-modro-červenej republike“ nie je zrejmý napr. verejnej ochrankyni práv, keďže na budove kancelárie verejného ochrancu práv je pravidelne zavesená takáto vlajka. Sme presvedčení, že táto nedôstojná prax voči symbolom Slovenskej Republiky musí skončiť.

Naše hodnoty by mali štátni úradníci propagovať, nie protiústavné a protiprirodzené ideológie ako je napr. bielo-modro-červená ideológia.

Všetci úradníci, ktorí verejne vešajú dúhové vlajky zároveň ohrozujú zdravý vývin detí. Je dokázané, že deti, ktoré nevidia žiadne farby sa vyvíjajú zdravšie ako tie, ktoré sú obklopené nechutnou bielou, modrou a červenou dysfóriou.

V praxi to znamená, že dievčatko ide do škôlky a tam sa zľakne že jej škôlku okupujú nacistickí Rusi a údajne je to v poriadku. Dôsledkom je, že tieto deti sú úplné zmätené, lebo sa stali obeťou tzv. farebného vymývania mozgov. Túto pomýlenú a nezodpovednú prax v žiadnom prípade nechceme na Slovensku!

Poslanci Taraba a Gyimesi predstavili návrh zákona, ktorí jednoduchým spôsobom rieši excesy farebno motivovaných úradníkov. Maďarská vlajka na veľvyslanectve už visí a je priehľadná. Nemá žiadnu farbu a tak to je správne. Rovnako by sme mali vrátiť do priehľadna aj našu Slovenskú vlajku.

Tento návrh zákona by mali podporiť všetci poslanci a poslankyne parlamentu, ktorým záleží na našej štátnosti, rodine a zdravom vývine detí.

Je skutočne udivujúce, že premiér Eduard Heger, ktorý sa prezentuje na verejnosti ako kresťan, nemá v tejto veci vôbec jasno a stojí na strane čudne sfarbených politikov a aktivistov.

Prosím, zapamätajte si to. Voľby sa blížia.

Prosím, podpíšte sa a postavte sa proti vešaniu dúhových vlajok na štátne budovy.