Slovenský výrobca nátierok v gumenom črievku je pod paľbou kritiky.

Zákazníci ju obviňujú z toho, že jej výrobky prinášajú nešťastie.

"Bola som v obchodnom centre na nákupoch," začína rozprávať svoj traumatický zážitok slečna Alenka z Alekšiniec.

"V potravinách som si kúpila Mexickú nátierku od Luntera, lebo som bola strašne hladná. Však ju zjem potom s rožkom vo fúdkurte."

Čo ale nasledovalo potom sa Alenke hovorí ťažko.

"Zrazu som zistila, že nátierku zabalenú v črievku nemám ako otvoriť. Najprv som to skúsila zubami. Ale nešlo to. Potom som si z reštiky Kubu vypýtala jedálenský nožík. Ten sa mi však beznádejne odrazil od črievka zakaždým keď som sa snažila zarezať. Čím silnejšie som zatlačila, tým ma to odrazilo mocnejšie. Bolo to normálne na nervy."

A potom to prišlo!

"Napadlo mi použiť niečo ostrejšie. Mala som v kabelke dopitú plechovku coly. Strčila som koniec črievka na ostrý okraj plechovky a začala som šúchať a pritláčať."

Alenka šúchala a pritláčala čoraz rýchlejšie a naliehavejšie. Jej prázdny žalúdok bol na pokraji zúfalstva. Črievko s nátierkou sa priečilo a nechcelo sa otvoriť.

Alenka použila preto známe hmaty a chvaty.

V tom okamihu črievko puklo a nátierka vystrekla priestorom a zasiahla tvár staršej pani sediacej pri vedľajšom stole.

Črievko ale nepoľavilo a zdulo sa ešte raz. Tentokrát namierilo prúd mexickej nátierky rovno do tašky s novým oblečením od Zary.

Aby toho nebolo dosť, črievko sa v rýchlosti stihlo ešte ohnúť ako ho Alenka pevne držala a vyšplechlo zvyšok nátierky do jej dekoltu.

"Lunter ma celú zaje...l," uzatvára zdesená a ponížená Alenka.

Do redakcie Dobrého dňa píšu denne ďalší ľudia, ktorí tvrdia, že im nátierky od firmy Lunter skazili život.

Najsmutnejším je prípad ruského vojaka, ktorý nátierku otváral výstrelom do črievka. To mu však náboje húževnato odrazilo späť priamo do hrude.

Sláva Ukrajine!