Roky sa stretávali na ulici. Roky strávili v tej iste skupine rebelov. A teraz je to tu, na staré kolená sa konečne dali na poriadok! Tak ako sa na slovenských chlapcov patrí!

Známe umelecké duo Milan&Milan sa rozhodli vstúpiť do nového roka ako rodina. Svadbu si dopriali vo veľkolepom štýle, pred davom fanúšikov na námestí v Bratislave.

"Sme nesmierne šťastní. Pred svadbou nás neodradil ani dážď, ani vietor, ani rúška. Naša láska je vytrvalejšia než Božie mlyny" s úsmevom hovorí Milan Uhrík.

"Péčko, háčko, tráva a Marta. Nie, to pre mňa už nič neznamená. Ja mám rád už len teba", verejne sľúbil pred davom fanúšikov Milan Mazúrek.

Po tom, čo dav svadobčanov skandoval za "slobodu" a "pusu", sa Milan&Milan iba nesmelo objali.

Módny poradca z časopisu Burda poskytol hodnotenie. Obaja Milanovia boli oblečení v slušivých kabátikoch od Gucciho, Milan Uhrík však fejloval sivým svetríkom z Lidla. Čo sa týka postoja, ten jasne hovoril, kto z nich bol počas svadby viac femínny. Bol ním Milan Mazúrek zababušený vo vysokom klope obtiahnutého kabátika. S ľútosťou však musíme poznamenať, že svoj krátky strih zveril neznačkovému kaderníkovi, alebo dokonca low-costovej kaderníčke z Letanoviec, ktorá mu vystrihala pravú časť hlavy zreteľne kratším nástavcom.

Po obrade sa obaja Milanovia vybrali na svadobnú noc do butique hotela Žiara Hanuky.